• Register with Sportingbet today!

    Receive a 100% bonus on your first deposit up to R2,000!
    Min R50 deposit. 3 x wagering requirements.

    OPEN AN ACCOUNT
 

Results

Events

15 November 2018

  Copa Santa Fe, ArgentinaResult
00:00CA Union de Sunchales - Colon de Santa Fe3:2 (1:1)
00:00CA Union de Sunchales - Colon de Santa Fe3:2 (1:1)

14 November 2018

  1. Slovenska Mladinska Liga (U19), SloveniaResult
13:00NK Krsko (U19) - NK Domzale (U19)1:4 (0:1)
13:00NK Ilirija (U19) - NK Celje (U19)0:1 (0:1)
13:00NK Olimpija Ljubljana (U19) - NK Bravo Publikum (U19)2:0 (2:0)
13:00NK Krsko (U19) - NK Domzale (U19)1:4 (0:1)
13:00NK Ilirija (U19) - NK Celje (U19)0:1 (0:1)
13:00NK Olimpija Ljubljana (U19) - NK Bravo Publikum (U19)2:0 (2:0)
  1st Division, Saudi ArabiaResult
12:10Al Mujazzal FC - Al Washm0-0
12:30Abha - Al-Shoalah0-1
12:35Al Ansar - Al Khaleej Saihat0-0
14:35Al-Adalh - Al-Jabalain2-0
  African U23 Championship - Qualification, AfricaResult
13:00Kenya (U23) - Mauritius (U23)5:0 (2:0)
13:00Uganda (U23) - South Sudan (U23)1:0 (0:0)
13:00Ethiopia (U23) - Somalia (U23)4:0 (2:0)
13:00Kenya (U23) - Mauritius (U23)5:0 (2:0)
13:00Ethiopia (U23) - Somalia (U23)4:0 (2:0)
13:30Rwanda (U23) - DR Congo (U23)0:0 (0:0)
13:30Rwanda (U23) - DR Congo (U23)0:0 (0:0)
  Bangalore Division A, IndiaResult
08:00RS Sports Club - Postal Department FC (2x40 mins)1:1 (1:0)
08:10RS Sports Club - Postal Department FC1:1 (1:0)
  Bangalore Super Division, IndiaResult
10:00Jawahar Union - Bangalore Dream United1:1 (1:1)
  Bangalore Super Division - Livebet, IndiaResult
10:00Jawahar Union - Bangalore Dream United1:1 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentinaResult
13:00CA Independiente (B) - Belgrano (B)2:0 (2:0)
13:00CA Independiente (B) - Belgrano (B)2:0 (2:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaResult
12:00Barracas Central (Reserves) - Dock Sud (Reserves)Postponed
12:00Sacachispas FC (Reserves) - All Boys (Reserves)Postponed
20:00Club Deportivo Armenio (Reserves) - Quilmes AC (Reserves)Postponed
  Club Friendlies, WorldResult
12:00FK Vozdovac - FK Zeleznicar Pancevo4:0 (1:0)
12:00FK Vozdovac - FK Zeleznicar Pancevo4:0 (1:0)
13:00SV Meppen - FC Emmen1:0 (0:0)
13:30VVV Venlo (Reserves) - De Graafschap (Reserves)1:4 (1:1)
13:30VVV Venlo (Reserves) - De Graafschap (Reserves)1:4 (1:1)
14:00Jeunesse Sportive Kairouanaise - Stade Tunis1:1 (0:1)
14:00Jeunesse Sportive Kairouanaise - Stade Tunis1:1 (0:1)
17:30FC Mendrisio - FC ChiassoPostponed
17:30SC Freiburg II - Freiburger FC3:0 (0:0)
17:30FC Mendrisio - FC ChiassoPostponed
17:30SC Freiburg II - Freiburger FC3:0 (0:0)
18:00Leganes - Alcorcon1:3 (0:0)
18:00Leganes - Alcorcon1:3 (0:0)
19:30Rayo Vallecano - Grasshopper Club Zurich3:1 (2:1)
19:30Rayo Vallecano - Grasshopper Club Zurich3:1 (2:1)
19:45Deportivo La Coruna - Athletic Club2:2 (1:1)
19:45Deportivo La Coruna - Athletic Club2:2 (1:1)
  Club Friendlies - Women, WorldResult
17:15Deportivo La Coruna - Athletic Club0:1 (0:0)
17:15Deportivo La Coruna - Athletic Club0:1 (0:0)
  Copa do Nordeste (U20), BrazilResult
20:00Sampaio Correa (U20) - Moto Clube (U20)4:1 (1:1)
20:00Sampaio Correa (U20) - Moto Clube (U20)4:1 (1:1)
  Copa Gaucho (U19), BrazilResult
17:30Torino FC Brasil (U19) - Lajeadense RS (U19)0:1 (0:1)
17:30PRS Futebol Clube (U19) - Brasil De Pelotas (U19)1:6 (1:2)
17:30Oriente (U19) - Juventude (U19)1:0 (1:0)
17:30Torino FC Brasil (U19) - Lajeadense RS (U19)0:1 (0:1)
17:30PRS Futebol Clube (U19) - Brasil De Pelotas (U19)1:6 (1:2)
17:30Oriente (U19) - Juventude (U19)1:0 (1:0)
  Cup, El SalvadorResult
21:00Aderel Lourdes - CSD Vendaval1:2 (0:0)
21:00CD Cacahuatique - Jocoro FC1:1 (0:0)
21:00Juventude Independiente - Santa Tecla1:2 (1:2)
21:00Independiente FC de San Vicente - Alianza FC1:2 (1:0)
21:00Aderel Lourdes - CSD Vendaval1:2 (0:0)
21:00CD Cacahuatique - Jocoro FC1:1 (0:0)
21:00Juventude Independiente - Santa Tecla1:2 (1:2)
21:00Independiente FC de San Vicente - Alianza FC1:2 (1:0)
  Cup, GuatemalaResult
21:00UD San Pedro - Deportivo Siquinala1:0 (1:0)
21:00CSD Comunicaciones II - Guastatoya0:0 (0:0)
21:00UD San Pedro - Deportivo Siquinala1:0 (1:0)
21:00CSD Comunicaciones II - Guastatoya0:0 (0:0)
  Cup, SerbiaResult
13:00Javor Ivanjica - Radnik Surdulica1:1 (1:0)
13:00Javor Ivanjica - Radnik Surdulica1:1 (1:0)
  EFL Trophy, EnglandResult
19:45Notts County - Doncaster Rovers4:2 (3:0)
19:45Southend United - Southampton FC (U21)3:0 (3:0)
19:45Notts County - Doncaster Rovers4:2 (3:0)
19:45Southend United - Southampton FC (U21)3:0 (3:0)
  FA Trophy, EnglandResult
19:45Carlton Town - Farsley Celtic0:4 (0:3)
19:45Carlton Town - Farsley Celtic0:4 (0:3)
  Futbolnaya Natsionalnaya Liga, RussiaResult
11:00Spartak-2 Moscow - Sibir Novosibirsk3:0 (2:0)
11:00Spartak-2 Moscow - Sibir Novosibirsk3:0 (2:0)
11:30FC Tambov - FC Armavir0:1 (0:1)
11:30FC Tambov - FC Armavir0:1 (0:1)
12:00Chertanovo Moscow - FC Nizhniy Novgorod3:1 (0:0)
12:00FC Krasnodar-2 - FC Tyumen0:0 (0:0)
12:00Chertanovo Moscow - FC Nizhniy Novgorod3:1 (0:0)
12:00FC Krasnodar-2 - FC Tyumen0:0 (0:0)
14:00Zenit-2 Sankt-Petersburg - Tom Tomsk0:1 (0:0)
14:00Zenit-2 Sankt-Petersburg - Tom Tomsk0:1 (0:0)
15:00Mordoviya Saransk - SKA-Khabarovsk0:1 (0:1)
15:00FC Sochi - Rotor Volgograd4:2 (3:0)
15:00FC Sochi - Rotor Volgograd4:2 (3:0)
15:00Mordoviya Saransk - SKA-Khabarovsk0:1 (0:1)
15:30Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh1:0 (0:0)
15:30Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh1:0 (0:0)
16:00Avangard Kursk - FC Khimki4:0 (1:0)
16:00Avangard Kursk - FC Khimki4:0 (1:0)
17:00Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok0:2 (0:1)
17:00Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok0:2 (0:1)
  Goa Pro League, IndiaResult
10:30Corps of Signals - Vasco SC1:1 (1:1)
10:30Panjim Footballers - Velsao SCC1:5 (1:3)
10:30Corps of Signals - Vasco SC1:1 (1:1)
10:30Panjim Footballers - Velsao SCC1:5 (1:3)
  Greece Cup, GreeceResult
13:00Ergotelis - PAOK Salonika1:2 (0:1)
No bet has been selected.
To select a bet, please click on the respective result.
  •  

Premier League Predictor

Live calendar

Bet live now, 24 hours a day, 7 days a week!

Bet live now!

NETBET (Pty) Ltd (2012/187650/07) trading as Sportingbet South Africa, is licensed and regulated by the Western Cape Gambling & Racing Board.